Mlýnky s vášní pro design

Autor | Listopad 13, 2013
Sada mlýnků TAHITI

Mlýnky na koření od značky Peugeot mají mnoho tváří. Zaujmou milovníky tradičního stylu a přírodních materiálů i ty, kdo dávají přednost moderně a nadčasovosti. Navíc vynikají vysokou kvalitou pramenící z tradiční francouzské výroby.

Mlýnek na koření nemusí být nenápadný pomocník schovaný v útrobách kuchyňské linky. Naopak prvotřídní design vystavte na odiv a mějte mlýnek a s ním i dokonale namletou sůl a pepř vždy po ruce. Nejvyšší kvalitu mezi dřevěnými modely představuje francouzská značka Peugeot.

Klasické křivky

Do klasicky pojatého interiéru kuchyně neodmyslitelně patří dřevo. Masiv je vhodný materiál pro samotnou kuchyňskou linku, nábytek, doplňky i kuchyňské náčiní. Z bukového dřeva jsou i mlýnky na koření Paris od výrobce Peugeot. Oblé křivky, přírodní masiv a kvalitní mlecí mechanismus z nerezové oceli dělají z tohoto výrobku špičku mezi mlýnky.
Značka Peugeot již od roku 1810 symbolizuje francouzskou gastronomii a životní styl. A protože si zakládá na prvotřídní kvalitě všech svých výrobků, i mlýnky na koření včetně mlecích mechanismů pečlivě vyrábí přímo ve Francii.

Moderní elegance

Jednoduché ladné linie, kombinace dřeva a nerezové oceli, i to jsou mlýnky Peugeot. Model Tahiti představuje mladistvý styl ve svěžích barvách, který se hodí zejména do moderních interiérů. Uvnitř elegantního těla mlýnku se navíc skrývá mlecí mechanismus uSelect s celoživotní zárukou.

Důmyslnou kombinaci mořeného buku s broušeným nerezem v sobě snoubí model Madras. Do detailu promyšlená ergonomie mlýnku umožňuje jeho snadné používání. Mlecí mechanismus uvnitř je navíc obousměrný a umožňuje nastavení hrubosti mletí dokonce v 6 stupních.

Mlýnky na koření Peugeot mají více než 200letou tradici a patří v Evropě k těm nejlepším. Výrobce na základě svých bohatých zkušeností vyvinul zvláštní mlecí mechanismus pro každý druh koření.

Okořeňte si i vy život bezchybným designem nejen se značkou Peugeot na stránkách Kulina.cz.


Mlýnky s vášní pro design
0 hlasy, 0.00 prům.hodnocení (0% score)